O firmie

Firma COMP DATA Sp. z o.o. została założona w 1987 roku w Warszawie, początkowo pod nazwą COMP Sp. z o.o. Funkcjonujemy więc na krajowym rynku komputerowym już ponad 30 lat.

 

Od początku istnienia firmy nasza działalność ukierunkowana była na dostawy oraz serwis sprzętu komputerowego do instytucji państwowych, firm prywatnych i klientów indywidualnych.

 

Posiadamy bogatą ofertę sprzętu komputerowego najlepszych na świecie producentów od podstawowych zestawów komputerowych, laptopów czy drukarek po supernowoczesne serwery mogące obsłużyć nawet bardzo duże przedsiębiorstwa i instytucje.

 

Oferujemy pomoc w doborze odpowiednich dla Państwa rozwiązań, które spełnią Państwa oczekiwania oraz dostawę i instalację sprzętu, a także integrację z używanymi przez Państwa systemami.

 

Nasze usługi:

- doradztwo w doborze sprzętu komputerowego, jego kompletacja i dostawa do odbiorcy (DELL, LENOVO, HP, Samsung, TOSHIBA  i inne)

- doradztwo w doborze systemów operacyjnych, ich instalacja wraz z konfiguracją

- doradztwo i dostawa oprogramowania biurowego i zarządzającego

- doradztwo, dostawa, konfiguracja i zarządzanie komputerowymi systemami sieciowymi

- rozbudowa i unowocześnianie istniejących systemów komputerowych

- projektowanie nowych i rozbudowa istniejących sieci komputerowych (okablowanie, osprzęt sieciowy)

 

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku i współpraca z czołowymi instytucjami są najlepszym dowodem i potwierdzeniem, że warto nam zaufać.

 

 

Copyright © compdata.pl 2011 - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny compdata.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.